Предмет: Химия,
автор: lazorakangelina1
розрахуйте відносну молекулярну масу речовини Fe2(SO4)3
Ответы
Автор ответа:
3
Знайдемо відносну молекулярну масу сульфату заліза (Ⅲ) - Fe₂(SO₄)₃ :
Mᵣ(Fe₂(SO₄)₃) = 2Aᵣ(Fe) + 3Aᵣ(S) + 3*4Aᵣ(O) = 2*56 + 3*32 + 12*16 = 112 + 96 + 192 = 400 а.о.м.
Відповідь : 400 а.о.м.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Elvin31
Предмет: Окружающий мир,
автор: sonya20057
Предмет: Алгебра,
автор: stenenkontpaorrt
Предмет: Русский язык,
автор: isfzar07082000