Предмет: Физика,
автор: sashatoryanik921
Шахтар у ліфті спускається у шахту. Знайти його вагу на початку і в кінці
спуску, якщо маса шахтаря рівна 90 кг, а ліфт рухається з прискоренням 2,8 м/с²
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 630Н; 882Н
Объяснение:
Вес шахтера в начале спуска равен:
Fт=m(g-a)=90*(9,8-2,8)=630Н
Вес шахтера в конце спуска равен
Fт=mg=90*9,8=882Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: kochetckov04
Предмет: Русский язык,
автор: Ksenia250683
Предмет: Информатика,
автор: lisnuxin123461
Предмет: Литература,
автор: Аухадиева