Предмет: Физика, автор: chupordya

Автобус 10 с рухався зі швидкістю 10 м/с. За який час він проїде той
самий шлях рухаючись зі швидкістю 25 м/с?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 4с

Объяснение:

Дано:

t1=10c

V1=10м/с

V2=25м/с

___________

t2-?

t2=V1*t1/V2=10*10/25=4c

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: karinamarina1982