Предмет: Химия,
автор: an222
який об'єм повітря (н.у.) витрачається на окиснення міді 19,2кг
Ответы
Автор ответа:
0
19,2кг=19200г
2Cu+O2=2CuO
n=m/M(Ar) M=Ar Ar(Cu)=64 М=64г/моль
n(Cu)=19200/64=300моль
n(Cu) : n(O2)=2 :, след., в 2 раза меньше n(O2) =300/2=150моль
V=n*Vm V(O2) = 150*22,4=3360л в воздухе 21% кислорода
V( возд.) = 3360/0,21=16000л=16м3
Ответ16м3
2Cu+O2=2CuO
n=m/M(Ar) M=Ar Ar(Cu)=64 М=64г/моль
n(Cu)=19200/64=300моль
n(Cu) : n(O2)=2 :, след., в 2 раза меньше n(O2) =300/2=150моль
V=n*Vm V(O2) = 150*22,4=3360л в воздухе 21% кислорода
V( возд.) = 3360/0,21=16000л=16м3
Ответ16м3
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: damiriskandarov07
Предмет: Литература,
автор: nodiraarabboeva95
Предмет: Українська мова,
автор: llyubov12345678
Предмет: Алгебра,
автор: Клиник
Предмет: Математика,
автор: nikolia79