Предмет: Физика,
автор: Аноним
На змаганнях авіамоделiстiв модель лiтака рухається зі швидкістю 18 км/год по колу радіусом 10 м у вертикальній площині. Визначте доцентрове прискорення моделі літака. А) 0,25 м/с²
Б) 0,5м/с²
В)2,5 м/с²
Г) 25 м/с²
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
будет Б) 0,5м/с². .......... ........
kononiuknazarko:
не правильный ответ! 18км/час=5м/с;a=v^2/R=5^2/10=2.5 м/с^2
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Дашуля8995
Предмет: Русский язык,
автор: KristinaRAD
Предмет: Английский язык,
автор: danil1827661
Предмет: Русский язык,
автор: napr1mer1
Предмет: Алгебра,
автор: Shadynew