Предмет: Физика, автор: viktor94iv

Чи зможе вільний нейтрон подолати відстань від Сонця до Землі, рухаючись зі швидкістю 0,6с, якщо час його життя в системі відліку, пов'язаній з цим нейтроном, дорівнює приблизно 12 хв​

Ответы

Автор ответа: lalca2001
1

Ответ:

Середня відстань від Сонця до Землі =150,000,000км, середня відстань від Сонця до Нептуна=4.496.000.000км , межа Сонячної системи = 100000 астрономічних од. Час, за який світло долітає від Сонця до Землі=150000000км/300000км=500секунд

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: DashaBlanch
Предмет: Алгебра, автор: polina7april