Предмет: Физика, автор: Kab4n124

знайти прискорення точки, яка рухається по колу радіусом 40 см, а період обертання 1с

Ответы

Автор ответа: Spoladenko
1

Ответ:

a = 15.6  м/c^2

Объяснение:

T=1 c

r = 0.4 м

a = ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. V=2πr/T  = 2*3.14*0.4/1 = 2.5 м/c

2. a = V^2/r = 2.5^2/0.4 = 15.6 м/c^2

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: dulattaubaev
Предмет: Українська мова, автор: martaburtnuk