Предмет: Физика,
автор: smolakvitalina
З якої висоти впало без початкової швидкості свинцева куля,якщо при падінні її температура підвищилася на 10 К? Вважати що 80% енергії кулі витрачено на її нагрівання.Опором повітря знехтувати.Питома теплоємність свинцю дорівнює с=130 Дж/кг×К.Дуже треба ппжжжжжюююю.Даююю 100балів
Ответы
Автор ответа:
0
Шарик получил тепло
Q=cmΔt=130*m*10=1300m Дж - это 80% от энергии на высоте h.
mgh=1300m / 0,8
10h=1625
h=162,5 м.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: marinabugaiova
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: maiya2022
Предмет: Другие предметы,
автор: 80082014
Предмет: Химия,
автор: vikasmi
Предмет: Геометрия,
автор: Nextjus