Предмет: Физика,
автор: chornobei2005
Допоможіть будь-ласка, даю 100 балів!!!!! Тільки виконайте правильно!!!
Тіло масою 0,1 кг. яке кинули вертикально вниз з висоти 20 м. з швидкістю 10 м/с. , упала на Землю з швидкістю 20 м/с. Визначити роботу сили опору повітря.
Ответы
Автор ответа:
4
h=(V²-Vo²)/(2a)
20=(20² - 10²) / 2a
40a=300
a=300/40=30/4=7,5 м/с²
Fтяж - Fcопр=ma
mg - Fc=ma
Fc=m(g-a)
Fc=0,1*(9,8 - 7,5)=0,23 Н
A=Fc*h=0,23*20=4,6 Дж. Это ответ.
chornobei2005:
Спасибо, но я уже решил :(
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: лилия176
Предмет: Русский язык,
автор: Софиясмирнова
Предмет: Русский язык,
автор: nikushe4ka05
Предмет: Русский язык,
автор: chefear41
Предмет: Алгебра,
автор: adielinaa