Предмет: Химия,
автор: nazargusev46
яка масова частка розчиненої речовини в розчині одерженому розчиненням Натрій сульфат масою 98 г у воді 453т?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(розчиненої речовини) =98 г
m(H2O)=453 г
Знайти: w-?
Розв'язок :
m(розчину) =m(H2O)+m(розчиненої речовини)= 98+453=551 г.
w = m(р.р)/m(р-ну)×100%= 98/551×100%= 17,8 %.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: tverdohlebovan
Предмет: Русский язык,
автор: АрайлымЕрмаханкызы
Предмет: Математика,
автор: devochkasnevinp935a7