Предмет: Физика,
автор: bulichenka1211
у воду масою 10 кг, взяту при температурі 5 °С, поклали шматок заліза, нагрітий до 450 °С. Визначте масу заліза, якщо температура суміші стала дорівнювати 50 °С.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m = 10.5 кг
Объяснение:
mв=10 кг
tв = 5 °С
cв = 4200 Дж/кг* °С
cз = 450 Дж/кг* °С
tз = 450 °С
t = 50 °С
m=?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Q= cmΔt
Q1=Q2
cз*mз*Δt=cв*mв*Δt=> mв = cв*mв*Δt/cз*Δt = 4200*10*(50-5)/450*(450-50)=10.5 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: semsenkov1903
Предмет: Английский язык,
автор: ВеРоНиЧкА20041
Предмет: Русский язык,
автор: мария23088
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: unicorn1410