Предмет: Физика,
автор: vuckannatalia
Визначити за скільки часу світлова хвиля подолає 1 км
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: t = 3,33*10^-6 с
Объяснение:
c = 300000000 м/с
t = S/V
t = 1000/300000000 = 3,33*10^-6 с
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: mazaykinai
Предмет: Русский язык,
автор: nelya1184
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: yurchishin14
Предмет: Алгебра,
автор: ruslanchofficial