Предмет: Физика, автор: valerka7790

у воду масою 500г узяту при температурі 15 градусів цельсія додали гарячу воду масою 0.2 кг при теемпературі 85 градусів цельсія визначте кількість теплоти яка при цьому виділилася.

ПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ДАЮ 25 БАЛІВ

Ответы

Автор ответа: valeragurovuch
3

Ответ:

35 кДж

Объяснение:

m1 = 500г

t1 = 15°C

m2 = 0,2 кг

t2 = 85°C

Q -?

Q = cm×t

Q = cm×(t2-t1)

Q = 500×(85-15)

Q = 35 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sashacocca