Предмет: Химия, автор: zmishopt

Знайти масову частку солі у 200 г розчину з масою солі 20г​

Ответы

Автор ответа: chemistry0ua
0
Дано:

m ( розчину ) = 200 г

m ( солі ) = 20 г

Знайти:

W ( солі ) - ?

Рішення:

1) Використовуємо формулу масової частки речовини:

W ( солі ) = m ( солі ) / m ( розчину )

W ( солі ) = 20 / 200 = 0,1 або 10%

Відповідь:

W ( солі ) = 10%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: tsybulkoelena
Предмет: Русский язык, автор: пушкарь
Предмет: Алгебра, автор: byxoylesnik