Предмет: Химия,
автор: Broshenuy
масові частки Сульфуру і Гідрогену в речовині відповідно 94,12% і 5,88%. Відносна молекулярна маса цієї речовини 34.Знайдіть молекулярну формулу речовини
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Mr(S)=32
Mr(H)=1
w(S)=94,12=0,9412
w(H)=5,88=0,0588
N(S)=34*0,9412/32=1
N(H)=34*0,0588/1=2
молекулярна формула H2S
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Netzul
Предмет: Английский язык,
автор: qwet4
Предмет: Французский язык,
автор: Xo4yn9lTb
Предмет: Английский язык,
автор: mysyakin04
Предмет: Русский язык,
автор: Mor34