Предмет: Физика, автор: maxyt78u

Людина почула звук артилерійського снаряду через 6 с після того, як побачила спалах. На якій відстані від людини перебувала гармата? Швидкість звуку в повітрі - 340 м/с​

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

S=Vзв*t=340*6=2040м=2.04км

Похожие вопросы