Предмет: Другие предметы, автор: supertnt2016

Барій одержують відновленням його оксиду алюмінієм. Розрахуйте вихід продукту барію, якщо із 45,9 кг барій оксиду було одержано 35 кг цього металу

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
3

Відповідь:

3BaO+2AI=AI2O3+3Ba

M(BaO)=153г/моль

M(Ba)=137г/моль

n(BaO)=45,9/153=0,3моль

nBaO:nBa=3:3=1:1

n(Ba)=0,3моль

m(Ba)=0,3*137=41,1г

w(вихід)= 35*100/41,1=85,15%

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: AlexTepes
Предмет: Математика, автор: kalininaliina7