Предмет: Физика,
автор: La7Di
Допоможіть, будь ласка!
Визначте кількість теплоти,яка потрібна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 0.3 кг від 30 градусів до 70.
А) 11 040 дж
Б) 8280 дж
В) 19 320 дж
Г) 15 180 дж
La7Di:
привет-привет
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Давай, удачи :)
Объяснение:
дано :
Q -?
c = 920 Дж /кг * °с
m = 0,3 кг
t1 = 30°
t2 = 70°
запишемо формулу кількості теплоти
Q =cm(t2-t1)
Q = 920 * 0,3 ( 70-30)= 11040 дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: krutit
Предмет: Русский язык,
автор: altynbekumaks
Предмет: Окружающий мир,
автор: Alenka0811
Предмет: Русский язык,
автор: Baeksdream
Предмет: Математика,
автор: hbswnwd