Предмет: Физика, автор: arnoldpupkin49671

Щоб прийняти ванну, дівчинка взяла 60л води за температурою 20°C і додала до неї 100л гарячої води за температури 60°C. Ванну з якої температури отримала дівчинка? Теплоємністю ванни й теплообміном із навколишнім середовищем знехтуйте.пжжж умоляю сьогодні скиньте контрольна​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

m1=60л=60кг

m2=100л=100кг

t1=20⁰С

t2=60⁰С

Q1=c*m1*t1

Q2=c*m2*t2

t3=Q1+Q2/c*(m1+m2)=

  =c*(m1*1+m2*t2)/c*m1+m2)=60*20+100*60)/(60+100)=45⁰C

Пояснення:

Похожие вопросы