Предмет: Математика,
автор: oksana12679933
Купили 7 кг цукерок по 56 грн та 9 кг печива по 27 грн.За що оплатили більше і на скільки .
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
7 * 56=392 грн цукерки
9 * 27= 243 грн печиво
392 - 243 =149 грн на стільки більше заплатили за цукерки ніж за печиво
shagsripovkadirbek19:
Мне помогите пожалуйста умоляю
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Мироген
Предмет: Русский язык,
автор: magomed05tagiro
Предмет: Українська мова,
автор: вадимврлд
Предмет: Экономика,
автор: BloodyBaker
Предмет: Биология,
автор: Lalatifeee