Предмет: Математика,
автор: Kirikanaskiya
Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 24 грн?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
18грн
Пошаговое объяснение:
12*24=288грн стоят лимоны
612-288=324грн стоят апельсины
324:18=18грн стоит 1 кг апельсин
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dashaosokina4837
Предмет: Окружающий мир,
автор: ingysik85
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: rextek2015
Предмет: Геометрия,
автор: ARAGON1234