Предмет: Математика, автор: Kirikanaskiya

Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 24 грн?​

Ответы

Автор ответа: 13deir
2

Ответ:

18грн

Пошаговое объяснение:

12*24=288грн стоят лимоны

612-288=324грн стоят апельсины

324:18=18грн стоит 1 кг апельсин

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: ARAGON1234