Предмет: Химия,
автор: mykola463
Розрахуйте і вкажіть об’єм (л, за н.у.) карбон (IV) оксиду, який повністю при кімнатній температурі поглинається водою з утворенням розчину 2 кг вугільної (карбонатної) кислоти з масовою часткою розчиненої речовини, рівною 3,1%:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m(С2Н2) = 5,2 кг = 5200 г
Найти:
V(CO2)-?
Решение.
М(С2Н2) = 26 г/моль
n(C2H2) = m/M = 5200 г/26 г/моль = 200 моль
2С2Н2 + 5О2 = 4СО2 + 2Н2О
Из УХР видим, что n(CO2) = 2n(C2H2) = 200 моль*2=400 моль
V(CO2)=n*Vm = 400*22,4 = 8960 л = 8,96 м³
Ответ: 8,96 м³
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yanatukaeva01
Предмет: Окружающий мир,
автор: Алинка89289676430
Предмет: Окружающий мир,
автор: baljan872
Предмет: Литература,
автор: АртёмАстапенко
Предмет: Математика,
автор: galinatalah