Предмет: География,
автор: mostsdr3
який буде масштаб плану, якщо відстань між селищами на місцевості дорівнює 12км, а на плані ця ж відстань відображена відрізком 4см?
Ответы
Автор ответа:
3
12 км = 12 000 м = 1 200 000 см
складаємо пропорцію:
4 см = 1 200 000 см
1 = х
х = 1 * 1 200 000 / 4 = 300 000 см
Відповідь: масштаб плану дорівнює 1 : 300 000.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Adelyaindigo12
Предмет: Немецкий язык,
автор: трикстер1
Предмет: Русский язык,
автор: gunelвayramov1234534
Предмет: Химия,
автор: sergey352