Предмет: Физика, автор: 2901al

З якою силою діє однорідне магнітне поле індукція якого 150 мТл на провідниках завздовшки 30 см розташований під кутом 60 градусів до силових ліній при силі струму 17А

Ответы

Автор ответа: fatt52
5

Ответ:

0.66 H

Объяснение:

B=0.15 Тл    L=0.3 м    α=60°    I=17 A    F=?

===

F=I*B*L*sinα=17*0.15*0.3*0.866≈0.66 H

=======================================

Похожие вопросы