Предмет: Физика,
автор: isavka79
визначити скільки літрів кисню і повітря потрібно для спалювання 180 г вуглецю (С)
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
26,656 Л повітря
кисню - 5,375 Л
Пояснення:
С+=2CO
для спалювання 180 г вуглецю нам потрібно (180*16)/12=240г кисню
250г кисню=5,375 Л
вміст кисню в повітрі дорівнює 20,95%
тобто для спалювання 180 г вуглецю нам потрібно 26,656 Л повітря
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lfhmzxfqrf
Предмет: Русский язык,
автор: 244467
Предмет: Русский язык,
автор: мамая2
Предмет: Алгебра,
автор: dimon20042
Предмет: Математика,
автор: Leria1999