Предмет: Литература, автор: gacakaka949

Зробіть завдання 7 8 9 11​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: filippovnalena
1

Ответ:

7. Найчастіше в байках розкриваються моральні хвороби людського суспільства, а саме: знущання сильних над слабкими, прагнення до багатства будь-якою ціною, жорстокість, надмірна довірливість, брехливість, свавілля, несправедливість та ін.

8. Мораль може міститися як на початку, так і наприкінці.

9. приказкою чи прислів'ям.

11.Байка (з давньоруськ. баять, баити, тобто говорити, розповідати) — короткий віршований або прозовий літературний твір повчального змісту, у якому діють алегоричні персонажі, що уособлюють риси людських характерів, чесноти й вади, явища життя.

алегорія — перенесення людських якостей і стосунків, загальних уявлень про них на конкретні образи (тварин, рослини, людей, предмети). Алегорія є способом інакомовлення, тобто коли мовиться про одне, а на увазі мається зовсім інше. Наприклад, образ вовка дає можливість байкареві викрити жорстокість, а потім показати несправедливість і беззаконня, до яких призводять ці якості. Алегоричні персонажі тварин віддзеркалюють світ людей, їхні стосунки, уявлення про чесноти та вади.

Крилатий вислів (або крилата фраза) представляє з себе стійкий фразеологізм, який з'явився з якихось культурних або літературних джерел. Якщо дані слова є дуже виразними і запам'ятовуються, то вони отримують статус крилатого вислову.  Поняття "крилатий вислів" дуже тісно переплітається з іншим, спорідненим йому - "фразеологізм". Фразеологізм теж є стійким словесним виразом, але, на відміну від крилатої фрази, фразеологізм далеко не завжди має літературне джерело. Крім цього, фразеологізм є неподільною, окремої лексичної одиницею, чого не можна сказати про крилатому вислові.

Объяснение:


gacakaka949: Дякуб
gacakaka949: Дякую*
Похожие вопросы