Предмет: Физика, автор: voronkova16057834

визначте силу струму в провіднику довжиною 2 м, якщо під час переміщення його в однорідному магнітному полі з індукцією 40мТл на відстань 50 см сила ампера виконала роботу 140мДж. Напрямок переміщення перпендикулярний до напрямку струму й ліній індукції. Провідник розміщений під кутом 45 градусів до силових ліній​

Ответы

Автор ответа: fatt52
16

Ответ:

5 А

Объяснение:

L=2 м     B=0.04 Тл    s=0.5 м    A=0.14 Дж    α=45°    I=?

===

A=F*s

F=I*B*L*sinα

I=A/(B*L*s*sinα)=0.14/(0.04*2*0.5*0.7)=5 A

===================================


sunbeamm: Помогите пожалуйста с физикой, вопрос в профиле!!)
Автор ответа: alishkaarab
2

Объяснение:

вот что я смогла сделать

Приложения:

voronkova16057834: це ж скріншот, важко було переписати?
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zhidovich77
Предмет: Алгебра, автор: natakucher2554p90zws
Предмет: История, автор: пахан51