Предмет: Химия,
автор: elizaaevans
1). Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, якщо масова частка Гідрогену становить 14,3%. Установіть істинну формулу речовини, якщо її молярна маса 42 г/моль.
2). Масові частки елементів у органічній речовині наступні: Карбон – 17,82%, Гідроген – 3%, а також міститься Бром. Виведіть молекулярну формулу речовини
Помогите пожалуйста!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2)
M = D (CO2) × M (CO2) = 2,91 × 44 = 128 г/моль
W (C) = 84,375 / 12 = 7 → 1
W (H) = 15,625 / 1 = 15,625 → 2
Отже, формула — C9H20.
1 не знаю..
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: filooloog
Предмет: Українська мова,
автор: IrynaTsibulska
Предмет: Русский язык,
автор: Армагедон007
Предмет: ОБЖ,
автор: jellybelly00
Предмет: Математика,
автор: veretalla84