Предмет: Математика,
автор: ogyressmagacina
За 5 гвоздик i 7 роз заплатили 104 грн. Одна гвоздика коштує 4 грн. Скільки коштує одна роза?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 12 грн
Пошаговое объяснение:
Нехай роза коштує х грн, тоді складемо рівняння
5*4+7*х=104
20+7х=104
7х=104-20
7х=84
х=84/7
х=12 грн
ogyressmagacina:
спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: annbar99
Предмет: Алгебра,
автор: wlad2002
Предмет: Математика,
автор: vsryabovav
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Ольга680986
Предмет: Математика,
автор: Аноним