Предмет: Химия,
автор: sasha3024
натрій гідроксид кількість речовини 4 молі розчинені у 640 г води. обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
M(NaOH)=40г/моль
m(NaOH)=40*4=160г
m(розчину)=160г+640г=800г
w=160*100/800=20%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sani123
Предмет: Технология,
автор: apayuni
Предмет: Русский язык,
автор: PEPPER3081803
Предмет: Химия,
автор: Эщь
Предмет: Информатика,
автор: Intotilpjeddid