Предмет: Физика,
автор: kssmart3592
У скільки разів збільшиться кількість теплоти, що йде на нагрівання води температурою 20С до 100°С, якщо масу води збільшити удвічі і початкову температуру води збільшити удвічі?
sasha24000:
у якому випадку внутрішня енергія газ0ованої води уакоркованій пляшці що стоїть на столі зменшиться
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
1.5 рази
Дано:
t1 = 20C
t2 = 100C
c( питома теплоємність води) = 4200 Дж/кг*С
m = x
-----------------------------------------------------------------------
Перша кількість теплоти (без змін):
Q1=c*m*(t2-t1)=4200*x*80=336000*x (Дж)
Збільшуємо показники, що необхідні за умовою:
t1=2*20C=40C
m=2x
Підставляємо у формулу:
Q2=c*m*(t2-t1)=4200*2x*(100-40)=8400x*60=504000x (Дж)
Порівнюємо:
504000x/336000x=1.5
Q2 більше за Q1 в 1.5 рази
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tau214
Предмет: Экономика,
автор: jargal
Предмет: Русский язык,
автор: annaru1
Предмет: История,
автор: teensue
Предмет: Математика,
автор: aleksandrodincov