Предмет: Физика,
автор: Аноним
Потяг, рухаючись рівносповільнено, протягом часу t=1хв зменшує свою швидкість від v0=72 км/год до v=54 км/год. Знайти прискорення а потяга і визначити відстань s, яку він пройшов під час гальмування.
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
дано:
t= 1 хв = 60 секунд
v1=72 км/год
v2=54 км/год
знайти:
а(з вектором) - ?
s - ?
розв‘язок :
а= v1-v2/t
a=54-72/60= -18/60= -0,3 м/с
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bysina2
Предмет: Алгебра,
автор: УчИлКаcon
Предмет: Русский язык,
автор: египетсити
Предмет: Другие предметы,
автор: диана2726
Предмет: Информатика,
автор: karina1010vasip4v8fo