Предмет: Физика,
автор: vovastelmah20
Визначте радіус колеса, якщо під час його обертання лінійна швидкість точки на ободі дорівнює 6 м/с, а швидкість точки, що лежить ближче до осі обертання на 15 см, дорівнює 5,5 м/с. Допоможіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
16,4 см
Объяснение:
V1=6 м/с V2=5.5 м/с R2=15 см R1=?
===
ω1=ω2
V1/R1=V2/R2
R1=V1*R2/V2=6*15/5.5≈16.4 см
===========================
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: полина200402
Предмет: Литература,
автор: galinaplotnick
Предмет: Алгебра,
автор: masha0921
Предмет: Математика,
автор: айдан36