Предмет: Физика, автор: Linaaaaa324

Пішохід рухаючись рівномірно пройшов міст за 2 хв.Яка швидкість пішохода, якщо довжина мосту 160 м.​

Ответы

Автор ответа: Kaldapol
1

Ответ:

2 хв = 120с

Швидкість = 160м / 120с = 1.33 м/с


karashchuk130104: Це неправильно
Kaldapol: хорошо
Похожие вопросы