Предмет: Химия,
автор: vipandrey203
Густина якого газу за
повітрям дорівнює ≈2,75
vipandrey203:
SO3 SO2 CO2
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
M(газа)=М(пов)•D(пов)=29•2.75=80г/моль
допустим оксид серы ( VI) SO3
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: zombishcolinik
Предмет: Русский язык,
автор: anzhelikamikha
Предмет: Математика,
автор: катя1604
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: рррп5в