Предмет: Химия, автор: prokiril085

Яку масу цукру і води треба взяти для приготування розчину масою 1 кг з масовою часткою розчиненої речовини 25% ​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
3

Відповідь:

1кг=1000г

m(цукру)=1000*25/100=250г

m(води)=1000-250=750г

Пояснення:


prokiril085: а можно полностью задачу написать пж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ulyalyas
Предмет: Математика, автор: Айбика1