Предмет: Физика,
автор: askretovaanna
Дано:
q=2,7×10^7
V=0,01л
Плотность=800кг/м³
m=?
Q=?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q=216кДж
Объяснение:
q=27000000
P=800
V=0,00001м^3
m=PV=800*0,00001=0,008кг
Q=mq=0,008*27000000=216000Дж=216кДж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: PoMaH2000
Предмет: Обществознание,
автор: sofakabaeva1
Предмет: Алгебра,
автор: Cheriecherie
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Даша050604