Предмет: Химия,
автор: vargaanna300
Обчисліть масову частку розчину феруму (2) сульфату утвореного з 18 грам солі і 200грам води
Пожалуйста помогите
дам 20 балов
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
8,3 %.
Объяснение:
масса раствора m(p) = 18 г + 200 г = 218 г
массовая доля соли ω(FeSO₄) = 18 г · 100 % / 218 г = 8,3 %.
vargaanna300:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: гамлет16
Предмет: Математика,
автор: 79055615611
Предмет: Английский язык,
автор: egor910233
Предмет: Химия,
автор: Bobossjgghvccgj
Предмет: Химия,
автор: 16Шиппер02