Предмет: Химия,
автор: dondardanil
як приготувати 23 процентовий водной розчин натрий хлориду масою 450 г
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
m(солі)=450*23/100=103,5г
m(H2O)=450-103,5=346,5г
для приготування розчину потрібно взяти 103,5г солі і 346,5г води
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 333333666666
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Анамтейша
Предмет: Алгебра,
автор: gurianovrodion2
Предмет: Математика,
автор: Nasya027