Предмет: Физика, автор: uaroshevskaanya

2. М'ячик кидають вертикально вгору з швидкістю 12м/с. На яку висоту підніметься м'ячик? ​

Ответы

Автор ответа: Вжвдсссдажжажа
1

Відповідь:

v=12 м/с    h=?

h=v²/(2*g)=144/(2*10)=7.2 м

Пояснення:


uaroshevskaanya: можеш мені розвязати ше одне завдання????
uaroshevskaanya: я там кинула вже
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Anime04