Предмет: Физика,
автор: ilonosga1357sag
поможіть будьласка
Під час свердління отвору в сталевій деталі двигун електродриля виконав роботу 90 кдж.
на скільки градусів нагрілося сталеве свердло масою 100г, якщо на його нагрівання пішло 2,5% енергії , витраченої двигуном?
Ответы
Автор ответа:
3
E=Aдв = 90*10³Дж
Q= cm∆t
Q=(90*10³Дж/100)*2,5
Q= 900Дж*2,5=2250Дж
Беремо табличне значення питомої теплоемністі сталі, що становить
с = 500Дж/(кгС)
m=100/1000 кг = 0,1кг
∆t= Q/(c*m)
2250Дж/(500Дж/(кгС)*0,1кг)=45 C
При розв'язанні було використано такі позначення : Адв - робота двигуна , Е - енергія двигуна , Q - кількість теплоти
с - питома теплоємність
C - градус цельсія
∆t різниця температур
Відповідь: під час свердління отвору сталеве свердло нагрілося на 45 C
dpanchenko2007:
Объясни первый шаг розвязания
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: 342antolog
Предмет: Немецкий язык,
автор: Vizel
Предмет: Русский язык,
автор: Nicitafd
Предмет: Химия,
автор: 42000706
Предмет: Математика,
автор: kostas220