Предмет: Физика, автор: HoldTheDoor

СРОЧНО!!!! Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 120 км/год,
другу половину – зі швидкістю 40 км/год. Визначте середню швидкість
руху автомобіля на всьому шляху.

Ответы

Автор ответа: Аноним
9

Ответ: 48 км/год

Объяснение:

Vср. = 2V₁*V₂/(V₁ +V₂) = 2*40*60/(40+60) = 4800/100 = 48 км/год


HoldTheDoor: точно правильно? ведь 120+40\2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: evansk