Предмет: Физика, автор: gorpinkonasta

потяг харківського метрополітену відходячи від станції розганяється з прискоренням 1м/с². на яку відстань переміститься потяг від станції за 20 с? якої швидкості він набуде за цей час? ​

Ответы

Автор ответа: Cofia100
1

Объяснение:

V=72 км/год = 20 м/c V0=0 м/c

a = 1 м/c^2

V=V0+at

t = V/a

t = 20/1 = 20c

Похожие вопросы