Предмет: Физика,
автор: juuulliiiikkkk
укажіть з якою силою діє магнітне поле значення магнітної індукцїї якого 5 Тл, на провідник розташований перпендикулярно до ліній магнітної індукцї, якщо довжина провідника 10 см а сила струму 2 А
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1 Н
Объяснение:
L = 10см = 0,1м
F = I*B*L = 2*5*0,1 = 1 Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kosenkov173
Предмет: Окружающий мир,
автор: Kleopatra2033
Предмет: Английский язык,
автор: sam2007
Предмет: Литература,
автор: Marreptlol
Предмет: Математика,
автор: semiyamihel