Предмет: Химия,
автор: kurbonovamaryam15
Калій гідроксид кількістю речовини 3 моль розчинили в 232 г води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
M(KOH)=56г/моль
m(KOH)=3*56=198г
m(розчину)=232+198=430г
w=198*100/430=46,04%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Пушкин123456789
Предмет: Русский язык,
автор: 13Tanya1
Предмет: Математика,
автор: dayanagymerova