Предмет: Химия,
автор: kurbonovamaryam15
Для приготування 500 г розчину з масовою часткою солі 5% потрібно взяти:
Ответы
Автор ответа:
6
Відповідь:
Для приготування 500 г розчину з масовою часткою солі 5% потрібно взяти:
m(солі)=500*5/100=25г
m(H2O)=500-25=475г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: falsehood98
Предмет: Английский язык,
автор: viktoriya1234589000
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Экономика,
автор: KobRra
Предмет: Математика,
автор: Аноним