Предмет: Физика,
автор: marjanasalo2008
Для підвищення температури в кімнаті від 10 до 18°с потрібно 1.2 мдж теплоти якою є маса повітря в кімнаті.
Допоможіть дуже потрібно
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Q=cm∆t---------> m=Q/c3t
Q-кол-во теплоты(1,4МДж=1400000Дж)
c-удельная теплоёмкост (для воздуха 1005 Дж/кг *C)
∆t-разности температур (18 C-10 C = 8 C)
m=1400000/1005×8=174,12 Кг.
Объяснение:
Надеюсь помогло,Братишка или Сестрёнка!
marjanasalo2008:
Спасибо большое!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аня0654
Предмет: Русский язык,
автор: tanyzakirova
Предмет: Русский язык,
автор: lola2282
Предмет: Физика,
автор: veronikakotikzz
Предмет: Математика,
автор: danilshmunk3