Предмет: Химия, автор: helpmepl96

Пж Пж Пж ПОМОГИТЕ!!
що потрібно,щоб приготувати 600 г 3%-го розчину оцту

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

потрібно;

m(оцту)=600*3/100=18г

m(Н2О)=600-18=582г

Пояснення:


helpmepl96: Благодарен!
Похожие вопросы