Предмет: Химия,
автор: oliast2008
У якій кількості натрій гідроксиду NaOH міститься стільки молекул, скілы 3.92 г калій гідроксиду КОН?
с Дано пожалуста
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
100 Г розчину - 4,5 г NaOh;
220,5 г розчину - х г NaOH;
х = (220,5·4,5)/100 = 9,9 г NaOH.
3. m (12%-го розчину NaOH), необхiдна для приготування кінцевого розчину - ?
100 г 12%-го розчину – 12 г NaOH;
x г 12%-го розчину - 9,9 г NaOH;
x = (100·9,9)/12 = 82,8 г 12 %-го розчину NaOH.
4. V (12%-го розчину NaOH), необхiдний для приготування кінцевого розчину - ?
V = m/r = 82,5/1,135 = 71,7 мл.
Відповідь: для приготування кінцевого розчину необхідно 71,7 мл вихідного розчину
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: roxsima6423
Предмет: Русский язык,
автор: аноним551й
Предмет: Русский язык,
автор: Вертёха
Предмет: Алгебра,
автор: Жан28816
Предмет: Українська мова,
автор: Мпаирнвсирп