Предмет: Физика, автор: innaverni

3.1. Автомобіль рухався 1,5 год зі швидкістю 54 а потім проїхав ще 90 км зі швидкістю 15 Чому дорівнює середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху? M с​

Ответы

Автор ответа: sarudasergij30
6

Ответ:

Дано:

t1=5400c

v1=15 м/с

S2=90000 м

v2=15 м/с

Знайти: Vcер.-?

Звернімо увагу на те, що і на першій ділянці і на другій ділянці швидкість руху була одна і та ж сама - 15 м/с.

Тоді нічого більше шукати не потрібно. Швидкість не мінялася. Вона і є середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху

Відповідь: 15 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: никита1131